Anasayfa / Eğitim Haberler / TEOG SORU KİTAPÇIKLARI YAYINLANDI

TEOG SORU KİTAPÇIKLARI YAYINLANDI

TEOG SORU KİTAPÇIKLARI YAYINLANDI

TEOG SORU KİTAPÇIKLARI YAYINLANDI mı? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen TEOG 1. Dönem Merkezi Ortak sınavlar soru kitapçıkları EBA üzerinden videolu çözümleri ile birlikte yayınlandı.

TEOG TÜRKÇE ÇÖZÜMLER

TEOG MATEMATİK ÇÖZÜMLER

TEOG İNKİLAP TARİHİ ÇÖZÜMLER

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ÇÖZÜMLER

TEOG FEN BİLİMLERİ ÇÖZÜMLER

TEOG İNGİLİZCE ÇÖZÜMLER

 

SONUÇLARA İTİRAZ MÜMKÜN OLABİLECEK

Sorulara, cevap anahtarlarına ve sonuçlara yapılacak itirazlar, soruların, cevap anahtarlarının Bakanlıkça yayımlanmasından itibaren en geç 5 (beş) gün içinde ÖDSGM resmi internet sayfasında yayımlanan sınav itiraz bölümünden elektronik olarak yapılabilecektir.

Elektronik ortamda yapılan itirazların incelenebilmesi için T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığıyla 20 TL (KDV dahil) yatırılması gerekmektedir.

2577 sayılı İdari Yargılama Usulü Kanunu’nun 20/B maddesi uyarınca, sorulara ve cevap anahtarına yapılacak itirazlar, soruların ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanmasından itibaren başlayan 10 (on) günlük dava açma süresini durdurmamaktadır.

2577 sayılı İdari Yargılama Usulü Kanunu’nun 20/B maddesi uyarınca, sonuçlara yapılacak itirazlar, sonuçların e-Okul Sistemi ve http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanmasından itibaren başlayan 10 (on) günlük dava açma süresini durdurmamaktadır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile öğrencinin T.C. kimlik numarası belirtilmeyen, banka dekontu/ATM fişi eklenmemiş, imza ve adres bilgisi olmayan dilekçeler dikkate alınmayacak ve cevaplandırılmayacaktır.

Faksla ve e-posta yoluyla yapılan itirazlar dikkate alınmayacak ve cevaplanmayacaktır.

Hakkında onur

İlginizi Çekebilir

Engelli Öğretmen Atama Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’nın resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, 2018 yılında kendi bünyesinde istihdam …

Bir Cevap Yazın

Close