Anasayfa / Meslek Tanıtımı / İŞKUR İLANLARI

İŞKUR İLANLARI

İŞKUR İLANLARI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) özellikle akıllı telefon kullanıcılarına yönelik hızlı ve pratik iş arama portalını açtı. İŞKUR e-Şube ile iş arayanlar konumlarına en yakın iş ilanlarını daha kolay arayabilecek ve ulaşabilecekler. İşsizlik ödeneği için ise başvurular kolaylıkla bu sistem sayesinde yapılabilecek.

İŞKUR tarafından geliştirilen bu sistem ile işverenlerle iş arayanların bir araya daha kolay gelmesi amaçlanıyor. İŞKUR E-Şube ile konum bilgisi açık duruma getirildiğinde en yakın açık iş pozisyonlarına ulaşılabileceği belirtiliyor. Türkiye İş Kurumu’nun şubelerine gidilmesine gerek olmaksızın sadece telefon ile kolaylıkla iş arama olanağı bulunacak.

İşverenler de kolay bir şekilde iş ilanı bırakabilecekler. Açık iş ilanlarını inceleme, başvurmanın yanı sıra mesleki eğitim kursları, işbaşı eğitim programları, girişimcilik programları, toplum yararına programlar ve işsizlik ödeneği gibi bilgilere ve başvurulara kolaylıkla ulaşılıp başvuru yapılabilecek. İŞKUR E-Şube’nin “Google Play” üzerinden akıllı cep telefonlarına yüklenebileceği belirtildi.

Kaynak: İŞKUR iş arayanlar için büyük kolaylık sağlayacak e-Şube açtı

 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hakkında Onur Ulusoy

İlginizi Çekebilir

6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı

6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı 6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı Sevgili …

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close