Anasayfa / Ders Çalışma Planları / 2018 TYT Yaz Tatili Ders Çalışma Programı

2018 TYT Yaz Tatili Ders Çalışma Programı

2018 TYT Yaz Tatili Ders Çalışma Programı

2018 TYT Yaz Tatili Ders Çalışma Programı.

Uzun bir yaz tatili dönemine giriyoruz. Bu dönemi birçok öğrenci ders çalışmaktan kaçması gereken bir dönem olarak görüyor. Ancak başarılı ve prensipli öğrenciler bu yaz tatilini verimli bir şekilde kullanır. İyi bir ders programı hazırlayarak beyin tembelliğine düşmezler.

Elbette yaz tatili öğrencilerin dinlenme zamanıdır. Aslında öğrenciler bilmelidir ki insanı yoran ders çalışmak değil performanslarının sürekli sınavlar ile sorgulanmasıdır. Bu nedenle okul zamanı sınavlar ile strese giren ve yorulan öğrenci, yazın bu sınav stresinden uzak olacaklarından ders çalışmak onları yormayacaktır.

 

TYT DERS ÇALIŞMA PROGRAMINI BİLGİSAYARINIZA YADA TELEFONA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hakkında onur

İlginizi Çekebilir

6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı

6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı 6. Sınıf Öğrencileri İçin Ders Çalışma Programı Sevgili …

13 Yorumlar

  1. iklim bilgisi konusunun içinde çok fazla konu başlığı var. Ve harita bilgisi konusuyla aynı haftaya gelmiş. 1 haftada bitebilir mi sizce?

    • ygs de çıkan konu zorluğuna göre yapmaya çalıştım. YGS de genelde yorum ve temel bilgiler var. YGS için yeterli ancak LYS coğrafya -2 yede hazırlanıyorsanız yetersiz.

  2. hocam merhaba.Hazırladığınız bu programda eksik olan konu varmı?ve bir gün içinde hangi dersleri birleştirerek çalışmalıyız?

  3. Merhabalar,

    Kolay gelsin öncelikle fen bilimlerinde olmayan konuları yazar mısınız onları da eklemek istiyorum lütfen. Ve son olarak bunların hepsini yapsak ortalama bir deneme den kaç puan alırız?

  4. Tm çalışma programı denilmişte fen dersleride var o dikkate alınarak mı bu süre verildi ?

  5. hocam merhaba ben dil öğrencisiyim ygs için tm ye göre çlışıcamda peki bu tm programına göre yetişirmi yanibu 3aylık sürede rahatlıkla bitermi

Bir Cevap Yazın

Close