Anasayfa / Ders Çalışma Planları / 3 Ayda TYT Bitirme Programı

3 Ayda TYT Bitirme Programı

3 Ayda TYT Bitirme Programı nasıl olmalı ? Sınava 3 ay gibi bir zaman kala , öğrencilerden gelen yoğun talep ile 3 aylık TYT çalışma programı hazırladım. TYT sınavında uzun yıllardır son sınıf öğrencileri ile çalışmamdan kaynaklanan deneyime göre söylüyorum, son 3 ay gerçekten önemli bir zaman. Ülke insanı olarak , (özellikle sınava hazırlanan  öğrenciler olarak) son yapılan şeyleri ve son olayları daha iyi hatırlama eğilimindeyiz 😀 .

TYT sınavında sorulan soru stilleri de düşünülürse son 3 ayda yapılacak genel bir tekrar yüksek başarı getire bilir. Program size biraz yoğun görüne bilir, ama adı üstünde 3 ay kala TYT çalışma programı. Bazı konuları sadece tekrar edeceğiniz düşünülerek hazırlanmış.

Programda hem TM hem MF konuları var. İsterseniz yüksek puan almak adına programın tamamına sadık kalırsınız, yada önceliklerinize göre bazı dersleri atlaya bilirsiniz. Hem felsefe hem dil kültürü konularını yerleştirdim programa. Zaten bazı felsefe konuları din kültürü dersi ile de alakalı. Çözülmesi gereken soru sayıları minimum sayılardır. Daha fazla çözmek isterseniz kimse itiraz etmez. İsterseniz programın PDF halini de alta koydum. Onuda indire bilirsiniz.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

YKS TS (SÖZELCİLER İÇİN) ÇALIŞMA PLANI TIKLA

YKS MF ÇALIŞMA PLANI TIKLA

2 AYLIK (60 GÜN) TYT MF ÇALIŞMA PROGRAMI

 

TIP FAKÜLTESİ KAZANMAK İÇİN HANGİ DERSTEN KAÇ NET YAPMAM LAZIM TIKLA ÖĞREN

TYT 3 AYLIK ÇALIŞMA PROGRAMI İNDİR

 

Hakkında onur

İlginizi Çekebilir

Çocuk Gelişimi İçin Kaç Net Yapmalıyım?

2018 yılında üniversite adaylarını yeni bir sınav sistemi bekliyor. Sınav yeni olunca , eski sistemin …

Bir Cevap Yazın