Anasayfa / TYT-YKS / LYS İÇİN EN İYİ YAYINLAR

LYS İÇİN EN İYİ YAYINLAR

LYS İÇİN EN İYİ YAYINLAR

LYS İÇİN EN İYİ YAYINLAR.Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için kaynak seçimi önemli. Bazı kaynaklar ve test kitapları çok tercih edilirken bazıları az tercih ediliyor. Tabi kaynak seçerken kişinin ihtiyacı ve yayın evinin uzmanlık alanı da  önemli. Her yayın evi, her alan da uzman kadro bulunduramıyor. Sayısal derslerde kaynakların kalitesi , cevap anahtarının doğruluğu gibi kavramlar ön plana çıkarken, sözel derslerde çıkacak soruyu tahmin etme yani ÖSYM tarzı soru bilen yayın evleri daha çok tercih ediliyor. LYS için hazırladığım bu listeler. Lise öğrencileri ile yaptığım sohbetler, öğretmen arkadaşların tercihleri, google trend de en çok aranan yayın evleri ve en çok satan listelerine göre hazırlanmıştır. Neden şu yayın evi yok diye bana kızmayın. Siz o yayın evini beğeniyorsanız geri boş.

ÖĞRENCİLERİN TERCİHLERİ

PALME YAYIN EVİ:  LYS ye yakın sorduğu için öğrenciler çok tercih ediyor. Özellikle sayısal dersleri kaliteli buluyorlar.

FDD YAYIN EVİ: Öğrenciler FDD yayınlarının soru kalitesinin özellikle fizik gibi öğrencileri zorlayan derslerede çok iyi olduğunu söylediler.

YAYIN DENİZİ: MATEMATİK ZORLAYICI VE ÖĞRETİCİ. Farklı tarzda hazırlanmış matematik sorularını öğrenciler beğeniyor.

EN ÇOK SATILAN YAYINLAR

Liste çok satış yapan internet kitapçılarının listelerinden alınmıştır. Çok satmanın bir kriter olabileceğini düşünerek ekledim. Sıralama karışıktır.

DELTA YAYINLARI: Konu özet kitapları çok satıyor.

KAREKÖK YAYINLARI: Matematik konusunda öğrencilerin tercihi ve çok satıyor.

FDD YAYINLARI :Sözel soru bankası çok satıyor.

Hakkında onur

İlginizi Çekebilir

Milyonlarca öğrenci için geri sayım başladı!

LGS (LİSE GİRİŞ SINAVI GERİ SAYIM) TYT-YKS SINAVI GERİ SAYIM     Önümüzdeki aydan itibaren …

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close